Aktualności

Plac zabaw

W tym roku przygotowujemy niespodziankę dla naszych najmłodszych milusińskich, mianowicie postawimy nowy i wspaniały plac zabaw, który pozwoli umilić u nas pobyt. Oczekujcie z niecirpliwością fotorelacji z montażu placu zabaw.

Apartamentu w Kołobrzegu

Luksusowy Apartament Kołobrzeg.

Do dyspozycji gości apartament dla 4 gości o powierzchni 52 m2

Ponadto do dyspozycji na terenie osiadla sauna, basen kąpiejowy dla dzieci oraz dosrosłych, plac zabaw i parking.

Zaledwie 350m od plaży

Remonty

W domkach 7 osobowych, oddane do użytku nowe toalety.


 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest KRISFAR Krzysztof Szatlach Rafał Szatlach S.C. Wielorybia 41  85-435 Bydgoszcz, e-mail: solarwicie@solarwicie.pl; rezerwacja@solarwicie.pl

  1. Państwa dane osobowe będziemy wykorzystywać do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub stronę trzecią na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, b, c, RODO. Dane będziemy wykorzystywać zgodnie z prawem, rzetelnie i w sposób przejrzysty dla osoby, której dane dotyczą przez okres nie dłuższy, niż jest to niezbędne do celów, w których dane te są przetwarzane.
  2. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych Państwa dane osobowe są przetwarzane również w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania informacji o oferowanych produktach i usługach, wykrywania nadużyć i zapobiegania im, ustalenia i obrony oraz dochodzenia roszczeń, marketingu bezpośredniego, tworzenia zestawień, analiz i statystyk, weryfikacji wiarygodności płatniczej, obsługi reklamacji i zgłoszeń, wsparcia technicznego, rozliczeń finansowych.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  4. Mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  5. Mają Państwo także prawo do przenoszenia danych.
  6. Z zachowaniem wszelkich gwarancji bezpieczeństwa danych, Państwa dane możemy przekazać – oprócz osobom upoważnionym przez Administratora danych.
  7. Mają Państwo także prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa.